Rafał Szczepanik

Podziel się/Dodaj do ulubionych

Trener, menedżer, autor kilkudziesięciu gier szkoleniowych i kilkunastu symulacji biznesowych. Jest jednym z założycieli portalu Pracuj.pl (Grupa Pracuj), w latach 1999 – 2005 jako jego wiceprezes zbudował od zera rentowną, kilkuset osobową firmę, która jest liderem rynku internetowej rekrutacji w Europie Środkowej.

Jeden z czterech najlepszych polskich trenerów w dziedzinie gier symulacyjnych i strategicznych (wg. rankingu miesięcznika Profit i KPMG).

Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia menedżerskie, gry i symulacje biznesowe.
Autor książek dla menedżerów i przedsiębiorców „Budowanie Zespołu” (pierwsza polska ksiązka na temat szkoleń team builiding i outdoor), „Komandosi w Białych Kołnierzykach”, „Firma jak Kamorra” i „17 Śmiertelnych Błędów Szefa”. Opublikował blisko 100 artykułów prasowych na łamach „Gazety Wyborczej”, „Rzeczpospolitej” i „Personelu”. Jest Prezesem Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Outdoor.

Prywatnie podróżnik i alpinista, jest pierwszym Polakiem, który zdobył zarówno oba bieguny jak i himalajski ośmiotysięcznik. Swoje szkolenia prowadził również w Danii i Gwatemali.

Trener współpracujący i Partner B&O NAVIGATOR w obszarze symulacji biznesowych i gier szkoleniowych. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

(Visited 167 times, 1 visits today)