Marka, która rozwija

Misją marki „B&O NAVIGATOR. Gry i symulacje biznesowe.” jest rozwijanie strategicznych kompetencji oraz zwiększanie potencjału menedżerów naszych Klientów poprzez dostarczenie innowacyjnych metod kształcenia wykraczających poza tradycyjny proces szkoleniowy.

Kluczowymi wartościami dostarczanymi naszym klientom są:

  • innowacja w rozwoju kompetencji,
  • efektywność prowadzonych działań,
  • nowoczesność przygotowanych rozwiązań.

Swój cel „B&O NAVIGATOR. Gry i symulacje biznesowe.” realizuje poprzez zapewnienie Klientom najwyższej jakości:

  • Symulacji biznesowych,
  • Gier szkoleniowych,
  • Symulacji hybrydowych.

 

Firma

 

Właścicielem marki „B&O NAVIGATOR. Gry i symulacje biznesowe.” jest istniejąca od 2001 roku B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o..

 

Od ponad 12 lat, ta jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm szkoleniowych, realizuje szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu zarządzania, marketingu, sprzedaży, logistyki, prawa gospodarczego.

 

 

B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. jest jedyną w Polsce firmą szkoleniową 7-krotnie nagrodzoną prestiżowym tytułem „SOLIDNA FIRMA”. To wyróżnienie jest przyznawane przez środowiska gospodarcze i konsumenckie firmom o wysokim stopniu rzetelności, wiarygodności i świadczącym usługi na poziomie przekraczającym oczekiwania klientów.

 

 

 

B&O NAVIGATOR jest również członkiem założyciel Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Prowadząc szkolenia przestrzega i stosuje zasady „Kodeksu Dobrych Praktyk Szkoleniowych” PIFS.

Szkolenia w B&O NAVIGATOR przygotowują i prowadzą wyłącznie aktywni zawodowo menedżerowie posiadający unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni.

 

Dzięki temu uczestnicy szkoleń zostają wyposażeni w wiedzę i umiejętności, których zdobycie poprzez   zbieranie doświadczenia biznesowego zajęłoby im miesiące lub lata pracy.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na www.bonavigator.pl.

 

(Visited 97 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.