Dlaczego warto przeczytać książkę “Gdyby miało nie być jutra” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej?

Powieść “Gdyby miało nie być jutra” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej (https://www.taniaksiazka.pl/gdyby-mialo-nie-byc-jutra-agnieszka-lingas-loniewska-p-1549456.html) opowiada o relacji pomiędzy dwiema osobami, których łączy bardzo wiele, chociaż nie są ze sobą. Milena i Igor rozstali się kiedyś nagle i niespodziewanie. Ich niespotykany związek zakończył się w momencie odejścia Mileny. To trudne wydarzenie wywarło ogromny wpływ na życie tych ludzi. Książka wygląda bardzo wyjątkowo na tle całego pisarstwa autorki i wbrew pozorom akcja nie przedstawia się w tak oczywisty sposób, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

Co nam się w tej opowieść spodoba?

Wyjątkowy i niepowtarzalny jest styl autorki oraz komponowanie całej fabuły. Przeczytamy tę książkę w całości w jednaj chwili i będziemy poruszeni. Polubimy bohaterów i świat wykreowany przez autorkę. Znajdziemy tutaj głęboki świat miłości, silne emocje oraz subtelne pragnienia. Wszystko w tej historii jest tak wyważone, że trudno będzie nam ją odłożyć. Wczujemy się w rolę Igora i Mileny. Fascynująca historia miłosna w książce pt. “Gdyby miało nie być jutra” będzie dla nas wspaniałym relaksem oraz wyjątkowo pouczającą lekturą.

Jak ukazano głównych bohaterów?

Miłość miała przetrwać wszystko, a w ciągu jednej nocy została rozbita, powodując u bohaterów wielkie cierpienie. Milena jest gwiazdą, aktorką uwielbianą przez swoich fanów, on jest znanym w swoim mieście biznesmenem. Po wielu latach spotkają się ponownie i rozdrapią stare rany, czy warto cofnąć się w czasie? Mówi się, że nigdy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Co się stanie w tym przypadku? Teraz wydaje się, że jako dojrzali ludzie nie mamy nic do stracenia, więc może warto zaryzykować, zwłaszcza, że głupie umysły tak bardzo tego pragną mimo upływu lat. Ich decyzja będzie miała olbrzymie konsekwencje, których nie są w stanie przewidzieć. Jeśli chcą iść naprzód, będą musieli cofnąć się w czasie, aby zrozumieć i poznać prawdę. Czy oni oboje będą na to gotowi?